Гетманцев прозвітував про перший тиждень боротьби зі скрутками

14 грудня 2021, 10:13Новини254

Этот материал также доступен на русском

Парламентарій зазначив, що опір припиненню схем із системного ухилення від сплати ПДВ чинять не лише самі скрутники, а й податківці разом із правоохоронцями.

  • Посилання скопійованоlink copied

Голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев у своєму телеграм-каналі поінформував про те, як відбувається розпочата в регіонах операція щодо боротьби зі скрутками з ПДВ, – повідомляє finance.ua.

За словами нардепа, якого в кулуарах називають ініціатором і головним «куратором» розпочатої операції, всі попередні спроби подолати скрутки нагадували лише імітацію боротьби, щоб таким чином відвести увагу суспільства від цього питання.

«Судячи з рівня інформаційного напруження — очевидно, що таке в Україні відбувається вперше. А всі спроби до цього просто створювали видимість боротьби з метою зменшити увагу громадськості до питання», — заявив Гетманцев.

Також парламентарій зазначив, що опір припиненню схем із системного ухилення від сплати ПДВ чинять не лише самі скрутники, а й податківці разом із правоохоронцями.

«Опір чинять не тільки і не стільки скрутники, скільки злочинці всередині служби! Всі ці податківці з чотириповерховими будинками у передмісті, рахунками за кордоном та автомобілями вартістю, що перевищує 10 їхніх річних зарплат. Не відстають від своїх колег й інші учасники схем — правоохоронці. Вони теж у темі», — зазначив Гетманцев.

За словами голови податкового комітету, суспільство незабаром дізнається, хто саме стоїть за такими схемами та якими є їхні масштаби в країні.

Нагадаємо, минулого тижня у ЗМІ та різноманітних телеграм-каналах пройшла інформація про початок у регіонах масштабної операції з боротьби зі скрутками та фіктивним ПДВ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро