За кордономОгляд ЗМІ

“Газпром” повністю зупинив “Північний потік”

31 серпня 2022, 11:15Новини399

Постачання “Північним потоком” повністю припинено, сьогодні розпочинаються планово-попереджувальні роботи на газоперекачувальному агрегаті

  • Посилання скопійованоlink copied

Російський “Газпром” припинив постачання газопроводом “Північний потік” для проведення планово-попереджувальних робіт на газоперекачувальному агрегаті.

Про це пише БЦ з посиланням на пресслужбу російської компанії.

“Постачання “Північним потоком” повністю припинено, сьогодні розпочинаються планово-попереджувальні роботи на газоперекачувальному агрегаті”, – йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляли в “Газпромі”, ремонт триватиме з 04:00 31 серпня до 04:00 3 вересня.

19 серпня російський “Газпром” повідомив, що повністю призупинить постачання газу до Німеччини трубопроводом “Північний потік”, який і так працював лише на 20% своєї потужності. Через це вартість газу в Європі минуого тижня перетнула позначку в $3500 за тисячу кубометрів. Однак станом на 30 серпня ціни ф’ючерсів на газ у Європі опустилися нижче за $2700 за тисячу кубометрів.

Як повідомлялося, раніше російський “Газпром” офіційно відмовився забирати відремонтовану турбіни для газопроводу “Північний потік”, яка зараз знаходиться у Німеччині, вимагаючи скасування запроваджених щодо Росії санкцій.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?