«ГарПок» просить «Енергоатом» мирно домовитися про погашення заборгованості

23 листопада 2021, 17:43Новини155

Этот материал также доступен на русском

22 листопада Північний апеляційний господарський суд ухвалив рішення на користь НАЕК «Енергоатом» у справі, де предметом позову є стягнення суми понад 4 млрд грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державне підприємство «Гарантований покупець» звернулось до НАЕК «Енергоатом» із пропозицією мирного врегулювання спірних питань щодо заборгованості, пов’язаної з оплатою електричної енергії, відпущеної для потреб населення у 2020 році, зазначає Kosatka.Media.

«22 листопада Північний апеляційний господарський суд ухвалив рішення на користь НАЕК «Енергоатом» у справі, де предметом позову є стягнення суми понад 4 млрд грн. Такі дії НАЕК «Енергоатом» можуть мати на меті примусове стягнення заборгованості та ставлять під загрозу виконання спеціальних обов’язків із забезпечення доступності електричної енергії для населення», – йдеться в повідомленні.

Так, в.о. директора ДП «Гарантований покупець» Вадим Улида звернувся до т.в.о президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна з пропозицією проведення переговорів із метою врегулювання спірних питань між ключовими гравцями на ринку електроенергії та основними виконавцями спеціальних обов’язків із забезпечення населення доступною електроенергією.

У підприємстві наголосили, що в разі примусового виконання вказаного рішення суду апеляційної інстанції з «Гарантованого покупця» можуть бути списані кошти, призначені для сплати постачальникам універсальних послуг у межах ПСО для населення, а також цільові кошти, призначені для розрахунків із виробниками електричної енергії за «зеленим» тарифом.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?