Проекти та інновації

Google розробляє штучний інтелект, який зможе писати новини

20 липня 2023, 17:49Новини211

Этот материал также доступен на русском

Продукт позиціонує себе, як помічник для журналістів та вже був продемонстрований керівникам відомих американських видань

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія Google тестує інструмент під робочою назвою Genesis, який використовуватиме штучний інтелект для написання новин.

Як повідомляє New York Times, продукт позиціонує себе, як помічник для журналістів та вже був продемонстрований керівникам The New York Times, The Washington Post і News Corp, яким володіє The Wall Street Journal.

Зазначається, що інструмент, відомий всередині під робочою назвою Genesis, може отримувати інформацію – наприклад, деталі поточних подій – і генерувати новинний контент.

“Google вважає, що він може служити своєрідним особистим помічником для журналістів, автоматизуючи одні завдання, щоб звільнити час для інших, і що компанія вважає це відповідальною технологією, яка може допомогти керувати індустрією видавництва подалі від пасток генеративного штучного інтелекту”, – йдеться в повідомленні.

При цьому деякі керівники, які бачили презентацію Google, описали її як “тривожну”, попросивши не називати їхню особу під час обговорення конфіденційного питання.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна