Проекти та інновації

Google дозволив продаж криптовалютних токенів у додатках Play Store

15 липня 2023, 14:38Новини118

Раніше політика Google щодо застосунків на основі блокчейна характеризувалася як «чорний ящик»

  • Посилання скопійованоlink copied

Магазин додатків Google Play оголосив про серйозні зміни в політиці – тепер розробники зможуть додавати цифрові активи, зокрема NFT, у свої програми та ігри в магазині Play Store.

Компанії, які вирішать запропонувати можливість заробляти, купувати або продавати NFT, повинні будуть вказати в Play Console, що в застосунку є елементи на основі блокчейна. Нововведення дасть змогу партнерам переосмислити «традиційні ігри з призначеним для користувача контентом» і підвищити «лояльність користувачів за рахунок унікальних винагород NFT», заявили в компанії.

«Ми раді бачити процвітання творчих можливостей у додатках і допомагати розробникам розширювати бізнес», — запевнили представники Google.

Раніше політика Google щодо застосунків на основі блокчейна характеризувалася як «чорний ящик» (black Box). Кілька ігор, як-от Bitcoin Blast, було видалено з Play Store 2021 року без чіткого пояснення. У 2018 році Google заборонив додатки для майнінгу криптовалюти. Це правило не зміниться з нововведеннями.

У квітні сервіс Google Cloud Blockchain Node Engine, який дає змогу розгортати вузли деяких блокчейнів, заявив, що скоро додасть підтримку рішення другого рівня Polygon, а ще раніше підтримав Solana.

Нещодавно компанія Apple дозволила розробнику популярної NFT-гри Axie Infinity Sky Mavis розмістити її в магазині додатків App Store для країн Латинської Америки та Південно-Східної Азії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро