Фонд гарантування відновив продаж активів: перший лот – котеджний комплекс у Козині на Київщині – уже 2 червня на торгах

19 травня 2022, 12:37Новини164

Этот материал также доступен на русском

Уже 2 червня у системі Prozorro.Продажі відбудеться перший, з дня запровадження в Україні воєнного стану, аукціон з продажу активів банків, що ліквідуються.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відновив продаж активів банків, що ліквідуються. Уже 2 червня у системі Prozorro.Продажі відбудеться перший, з дня запровадження в Україні воєнного стану, аукціон з продажу активів банків, що ліквідуються. Першим лотом стане котеджний комплекс з земельною ділянкою, що розташований у Київській області, смт. Козин. Актив перебуваєна балансі АТ «МІСТО БАНК», що нині ліквідується Фондом.

Виставлений на продаж котеджний комплекс складається з двоповерхового будинку площею 541,1 кв.м та земельної ділянки площею 0,2884 га, кадастровий номер: 3223155400:05:013:0124. На території домоволодіння є відкритий басейн та сад із декоративними деревами та квітами. Поруч – сосновий ліс та річка Козинка.

Актив виставляється на продаж уперше. Житлова площа будинку – 74,7 кв.м.

Площа земельної ділянки – 0,2884 га.

Початкова ціна реалізації – 23,9 млн грн.

Детальна інформація про лот G22N021136 та умови участі у торгах – за посиланням, публічний паспорт активу доступний для перегляду тут.

Торги пройдуть за англійською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь в аукціоні можуть взяти юридичні та фізичні особи. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі. Кошти, отримані від продажу активу, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «МІСТО БАНК».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?