Фонд гарантування розпочав ліквідацію Мегабанку

22 липня 2022, 14:44Новини640

Этот материал также доступен на русском

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних внаслідок ліквідації та реалізації майна (активів) банку.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав ліквідацію Мегабанку строком на три роки з 22 липня 2022 року до 21 липня 2025 року включно. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО, зазначає Мінфін.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з делегуванням усіх повноважень ліквідатора АТ «Мегабанк» призначено Білу Ірину Володимирівну строком на аналогічний період.

«Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів із дня опублікування в газеті „Голос України“ оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку за адресою: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053», — йдеться в повідомленні Фонду.

Як зазначається, задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних внаслідок ліквідації та реалізації майна (активів) банку, в черговості, передбаченій частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому