Фонд держмайна проведе у жовтні 45 орендних аукціонів

3 жовтня 2023, 16:26Новини473

Этот материал также доступен на русском

Найбільше торгів планує провести регіональне відділення ФДМУ у місті Києві – 12 аукціонів

  • Посилання скопійованоlink copied

У жовтні Фонд державного майна України планує провести 45 аукціонів з оренди держмайна; стартова вартість об’єктів – понад 100 тис. грн.

Про це повідомила пресслужба Фонду, передає Укрінформ.

«У жовтні Фонд держмайна планує провести 45 орендних онлайн-аукціонів, загальна стартова вартість об’єктів становить понад 100 000 гривень. Серед актуальних пропозицій місяця – готові майданчики з під’єднаними комунікаціями», – йдеться в повідомленні.

Найбільше торгів планує провести регіональне відділення ФДМУ у місті Києві – 12 аукціонів, серед яких найпривабливішими, на думку організаторів, є приміщення в адмінбудівлі неподалік метро Печерської. Загальна площа об’єкта становить 72 кв.м, технічний стан задовільний. Стартова вартість оренди — 23,6 тис. грн.

Ще один потенційний об’єкт для оренди розташований на першому поверсі університетської клініки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Загальна площа – 31,6 кв.м, до приміщення під’єднані всі необхідні комунікації. Перевагою цього актив є місце розташування у центральній частині Києва, неподалік площа Перемоги, Національний цирк та Павловський садок. Стартова вартість оренди — 4,9 тис. грн.

Крім того, в жовтні будуть виставлені на орендні торги ще приміщення лижної бази у Києві, частина адмінбудівлі у Тернополі, складські приміщення у Одесі тощо.

Як повідомлялося, упродовж січня – вересня 2023 року Фонд державного майна України залучив до бюджету 572 млн грн від оренди активів, які перебувають в управлінні установи. План із залучення коштів від оренди виконано вже на 78,38%.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чимало з державних підприємств залишилися виключно на папері, не працюючи десятиліттями і накопичуючи борги

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чи реально отримати 8 мільярдів від приватизації у 2022 році?

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як буде працювати новий сервіс автоматичної оцінки та як безкоштовно дізнатися оціночну вартість квартири, будинку, земельної ділянки чи будь-якої іншої нерухомості.

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як гарантовано виграти приватизаційний аукціон та чому неможливо купити перемогу за хабар

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чим малі порти України можуть бути цікавими для інвесторів та чому приватизація цих об’єктів дозволить залучити інвестиції у їхній розвиток

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Влада i люди
Нового керівника ЧМП міністр інфраструктури Владислав Криклій призначив 30 квітня 2021 року