За кордоном

Fitch визнає дефолтом купонні виплати РФ за облігаціями в рублях

16 березня 2022, 13:30Новини138

Этот материал также доступен на русском

Оплата у місцевій валюті російських купонів єврооблігацій, що підлягають сплаті 16 березня, буде вважатися суверенним дефолтом після закінчення 30-денного пільгового періоду

  • Посилання скопійованоlink copied

Рейтингове агентство Fitch заявило, що визнає дефолтом купонні виплати Росії з євробондів у рублях, – повідомляють Українські новини.

Оплата у місцевій валюті російських купонів єврооблігацій, що підлягають сплаті 16 березня, буде вважатися суверенним дефолтом після закінчення 30-денного пільгового періоду“, – йдеться в повідомленні Fitch.

Як повідомляється, в середу Росія має здійснити дві виплати купонів у жорсткій валюті на суму майже 117 мільйонів доларів.

У разі виплати в рублях, зазначає Fitch, рейтинг обох облігацій буде знижено до “D” після закінчення пільгового періоду, тоді як довгостроковий рейтинг Росії в іноземній валюті буде встановлений на рівні “Обмежений дефолт”.

Як повідомлялося, американський фінансовий конгломерат Morgan Stanley вважає, що на Росію вже 15 квітня може очікувати дефолт через втрату платоспроможності.

Тим часом Bloomberg прогнозує дефолт Росії 15 березня.

Також Fitch знизило довгостроковий рейтинг 31 російського банку з “B” до “СС”. Відповідно до критеріїв Fitch, рівень “CC” означає, що їх дефолт “представляється ймовірним” у тій чи іншій формі. У списку знаходяться, наприклад, Сбербанк, Альфа-банк, Тінькофф, Райффайзенбанк, МКБ, Газпромбанк.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро