За кордоном

Фінансова допомога Diakonie Katastrophenhilfe для українців: нова інформація

27 вересня 2023, 13:47Новини76

Невдовзі з’явиться можливість зареєструватися на одноразову допомогу на зимовий період

 • Посилання скопійованоlink copied

Організація Diakonie Katastrophenhilfe тривалий час допомагала українським біженцям, надаючи їм фінансову допомогу. Навесні 2023 року Diakonie Katastrophenhilfe розіслала банківські картки тим, кого обрали для участі, і з тих пір більше не приймала нових заявок на отримання допомоги. Втім, невдовзі з’явиться можливість зареєструватися на одноразову допомогу на зимовий період.

Як Diakonie Katastrophenhilfe обирає учасників програми грошової допомоги?

Зазвичай, на отримання фінансової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe спостерігається величезний попит. Саме тому заповнення анкети не гарантує участі. Після того, як анкету закривають, настає момент оброблення заявок. Під час нього програма автоматично оцінює життєве та економічне становище заявників і враховує усі данні, які вказані в анкеті. Також, в процесі оброблення заявки оцінюються такі моменти:

 • Стан здоров’я заявника та членів його родини.
 • Вік заявника.
 • Наявність інвалідності у заявника або членів його родини.
 • Вагітність.
 • Розмір родини заявника та наявність дітей.

Саме тому для того, щоб підвищити шанси на отримання фінансової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe, потрібно завантажити усі документи, які підтверджують вашу вразливість та вказати усі ці подробиці в анкеті. Всі дані у вашій анкеті порівнюються з іншими заявками й таким чином вирішується хто буде отримувати грошову допомогу.

Зимова допомога від Diakonie Katastrophenhilfe – хто може зареєструватися?

Зареєструватися на отримання зимової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe можуть тільки бенефіціари програми – тобто ті, хто вже отримував цю грошову допомогу. Втім, наразі процес реєстрації не є можливим. Потенційним учасникам програми грошової допомоги спочатку прийде SMS з запрошенням заповнити анкету й вже після цього буде можливість подати заявку.

До осіб, які мають право на отримання грошової допомоги, належать ті, хто задовольняє одразу всім трьом вимогам:

 • Біженці з України, які прибули до Польщі, починаючи від 24 лютого 2022 року й отримали тимчасовий захист на території цієї країни.
 • Ті, хто ніколи не отримував фінансової допомоги від інших благодійних організацій.
 • Ті, хто є економічно вразливими та не мають доступу до постійного доходу, якого достатньо для покриття мінімальних витрат домогосподарства.

Крім того, організатори грошової допомоги просять одразу звернути увагу на такі моменти:

 • Заповнення анкети не гарантує участі.
 • Кількість домогосподарств, яким можуть надати участь обмежена – не більше тисячі.
 • Грошова допомога видається один раз. Вона становить 1000 злотих на одного члена родини але не більше, ніж 3 тисячі злотих на одну родину.

Як зазначається на сайті фінансової допомоги, ті, кого оберуть на участь у програмі, отримають гроші наприкінці жовтня. Тож цілком можливо, що запрошення заповнити анкету розсилатимуть вже зовсім скоро.

Скільки потрібно чекати, щоб дізнатися чи погодили заявку на отримання фінансової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe?

Зазвичай процес оброблення заявок займає близько місяця. Про результат з приводу заявки кожному повідомлять особисто в SMS або відправлять лист на електронну адресу. Тож усі, хто заповнив анкету, в будь-якому разі дізнаються рішення щодо своєї заявки. Крім того, можна самостійно перевірити статус звернення. Для цього потрібно увійти в профіль, який ви створите в процесі реєстрації.

Оскаржити результат не можна. Але якщо у вас з’явилися скарги на момент подання заявки або інші питання з приводу фінансової допомоги, ви можете зв’язатися з організаторами одним з цих способів:

Дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17. Поспілкуватися з консультантами можна польською або українською мовами. Вартість дзвінка залежить від вашого тарифного плану. Найпізніший термін отримання відповіді – два тижні.

Як раніше надавалася грошова допомога від Diakonie Katastrophenhilfe?

Організація Diakonie Katastrophenhilfe почала надавати допомогу українським біженцям у 2022 році. Для того, щоб отримати допомогу від цієї організації, потрібно було підтвердити проживання в Україні станом на початок 2022 року, надати документи, що підтверджують легальне перебування в Польщі й, що найважливіше, не отримувати перед цим фінансової допомоги від інших благодійних організацій. Грошова допомога розподілялася таким чином:

 1. 710 злотих на місяць на голову родини.
 2. 610 злотих на кожного члена родини.

Як і у випадку з іншими благодійними організаціями, допомога надавалася упродовж трьох місяців. На початку 2023 року ця фінансова допомога ще діяла, але гроші нараховували обмеженій кількості українських біженців. Останні заявки на отримання трьохмісячної грошової допомоги припинили приймати в березні. А наприкінці травня Diakonie Katastrophenhilfe закінчила розсилати банківські картки тим, кого обрали на участь в грошовій допомозі.

Яка мета грошової допомоги від організації Diakonie Katastrophenhilfe

Diakonie Katastrophenhilfe — німецька гуманітарна організація, заснована в 1954 році. Протягом багатьох років вона допомагає людям, які стали жертвами війни, стихійного лиха чи опинилися у скрутному становищі. Щоб підтримати українців, які прибули до Польщі, рятуючись від війни Diakonie Katastrophenhife запровадила програму фінансової допомоги.

Головна мета надання грошової допомоги – зменшити вразливість біженців, які прибули з України до Польщі, у зв’язку з початком російської агресії. Перша фаза грошової допомоги була завершена у січні 2023 року. Завдяки Diakonie Katastrophenhilfe допомогу отримали 7287 сімей біженців.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро