Колізії та конфлікти

ФГВФО здав в оренду нерухомість збанкрутілого «Місто Банку»

10 червня 2021, 16:12Новини26

Этот материал также доступен на русском

Також успішно завершився аукціон з передачі в оренду двоповерхової офісної будівлі в м. Дніпро.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізосіб 8 червня провів перші електронні аукціони в межах пілотного проєкту з передачі в оренду нерухомості банку, що ліквідується, через торгову систему Prozorro.Продажі – передав в оренду нерухоме майно збанкрутілого «Місто Банку» на понад 200 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба Фонду, зазначає ЕП.

«Зокрема, проведено успішний аукціон з передачі в оренду сучасного котеджного комплексу та земельної ділянки під Києвом у Конча-Заспі, розташованих у селищі Козин, на вул. Престижній, 11. Ціну оренди об’єкту на аукціоні було збільшено вдвічі від попередньої орендної ставки, встановленої банком за користування цією нерухомістю до переходу під управління Фонду гарантування вкладів. За результатами відкритих торгів вона досягла 161 108,50 грн, що відповідає ринковій вартості оренди такого майна», – йдеться у повідомленні.

Також успішно завершився аукціон з передачі в оренду двоповерхової офісної будівлі в м. Дніпро на вул. Верхній, 7 загальною площею 562,6 кв. м. Як зазначається, ціну оренди цього об’єкту на аукціоні було збільшено майже на 19% від попередньої ставки, за якою нерухомість передавалася в оренду банком до початку процедури його ліквідації. За результатами відкритих торгів вона досягла 40 507,20 грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…

Дослідження

Статті • БОРГ-review; Влада i люди
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб пояснив, яким чином знаходить покупців на неліквідні активи

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Стягнення боргiв; Влада i люди
«Укрспирт» у тісній співпраці з приватною фірмою віддали державні кошти «не тому» кредитору.