ФГВФО виставив на продаж активи банків-банкрутів на 668 млн грн

2 квітня 2024, 14:44Новини197

Этот материал также доступен на русском

Дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 19,9 млн грн

 • Посилання скопійованоlink copied

Цього тижня (01-05 квітня) у системі Prozorro.Продажі запланований продаж активів 10 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 668,0 млн грн. Із них на суму 420,7 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 227,3 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 19,9 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

 • АТ «МР БАНК» – на загальну суму 390,2 млн грн, з них права вимоги за кредитами торгуватимуться зі стартовою ціною 303,7 млн грн, об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби – 85,1 млн грн, дебіторська заборгованість перед банком – 1,4 млн грн. Зокрема 03 квітня відбудеться аукціон з продажу комерційної нерухомості в центральній частині Києва. Загальна площа виставлених на торги приміщень перевищує 1 тис. кв м. Початкова ціна лоту, до складу якого включено зазначену нерухомість – 83,6 млн грн.
 • АТ «БАНК СІЧ» – на загальну суму 95,7 млн грн, з них об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби – з початковою ціною 78,6 млн грн (початкова ціна – колишнього головного офісу банку загальною площею понад 2,5 тис. кв м, що розташовується в центральній частині Києва). Права вимоги за кредитами торгуватимуться з початковою ціною 17,1 млн грн.
 • АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 72,0 млн грн, з яких 46,5 млн грн – стартова ціна прав вимоги за кредитами,25,5 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
 • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму майже 33,1 млн грн, з них 25,6 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 6,8 млн грн – прав вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 0,7 млн грн.
 • АТ «АКБ «КОНКОРД» – на загальну суму 28,1 млн грн, з них на суму 26,9 млн грн – права вимоги за кредитними договорами, 1,2 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
 • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 20,5 млн грн, з них 14,1 млн грн – початкова ціна прав вимоги за кредитами, 6,1 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 0,2 млн грн – дебіторської заборгованості перед банком.
 • АТ «АЙБОКС БАНК» – на загальну суму 16,6 млн грн, з яких 10,7 млн грн – стартова ціна продажу дебіторської заборгованості, 5,7 млн грн – прав вимоги за кредитними договорами, 0,15 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
 • АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» – 6,9 млн грн (дебіторська заборгованість перед банком).
 • АТ «БАНК ФОРВАРД» – за 4,9 млн грн на торги виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
 • ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» – зі стартовою ціною 0,07 млн грн виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.