ФГВФО виставив на продаж активи банків-банкрутів на 560 млн грн

19 червня 2024, 14:28Новини279

Этот материал также доступен на русском

Кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків

  • Посилання скопійованоlink copied

Цього тижня (17-21 червня) у системі Prozorro.Продажі запланований продаж активів дев’яти банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 560 млн грн. Із них на суму 394,5 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 126,7 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 38,8 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 324,4 млн грн, з них права вимоги за кредитними договорами торгуватимуться з початковою ціною 222,9 млн грн; об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби – 100 млн грн; дебіторська заборгованість перед банком – 1,4 млн грн.
  • АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 128,9 млн грн, з яких понад 103,3 млн грн – стартова ціна прав вимоги за кредитами та майже на 25,6 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму понад 56,1 млн грн, з яких із початковою ціною більше 50,5 млн грн виставляються права вимоги за кредитами, 4,9 млн грн – дебіторська заборгованість перед банком, 0,65 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «АКБ «КОНКОРД» – на загальну суму понад 32,4 млн грн. З них на суму майже 32,4 млн грн – дебіторська заборгованість перед банком, на 0,042 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «БАНК СІЧ» – понад 17,5 млн грн – стартова ціна прав вимоги за кредитами.
  • ПАТ «ЧБРР» – майже 0,26 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «МР БАНК» – на загальну суму 0,25 млн грн, з яких понад 0,19 млн грн – права вимоги за кредитами, 0,055 млн грн – дебіторська заборгованість перед банком.
  • АТ «БАНК ФОРВАРД» – із початковою ціною 0,095 млн грн виставляються об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПУАТ «ФІДОБАНК» – цінні папери на 440 грн.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.