ФГВФО: цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму 3,2 млрд грн

1 серпня 2023, 16:23Новини869

Этот материал также доступен на русском

Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 3 154,6 млн грн

 • Посилання скопійованоlink copied

Протягом поточного тижня (31 липня – 04 серпня 2023 року) запланований продаж активів 10 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 3 154,6 млн грн. Із них на суму 2 702,0 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами, і на суму 385,1 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 11,9 млн грн, а цінні папери торгуватимуться зі стартовою ціною 55,6 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

 • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 2 091,4 млн грн, із них на суму 1 726,4 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, 365 млн грн – стартова ціна виставленого на продаж нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
 • АТ «МР Банк» – на загальну суму 531,5 млн грн. Із них на суму 527,7 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 3,6 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість виставлена на продаж із початковою ціною 0,2 млн грн.
 • АТ «БАНК СІЧ» – на загальну суму 348,8 млн грн, із них на суму 339,0 млн грн виставлено права вимоги за кредитними договорами, і на 2,9 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби. Дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 6,9 млн грн.
 • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 56,1 млн грн. Із них на суму 43,0 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами та на суму 13,1 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
 • ПУАТ «ФІДОБАНК» – зі стартовою ціною 55,0 млн грн на продаж виставлено дебіторську заборгованість перед банком.
 • АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» – на загальну суму 33,4 млн грн, із них 33,3 млн грн – початкова ціна продажу прав вимоги за кредитами. Також за 0,02 млн грн торгуватиметься дебіторська заборгованість перед банком.
 • ПАТ «ЗЛАТОБАНК» – на загальну суму 32,0 млн грн. Із них 27,6 млн грн – початкова ціна продажу прав вимоги за кредитами, та 4,4 млн грн – початкова ціна продажу дебіторської заборгованості перед банком.
 • АТ АКБ «АРКАДА» – на загальну суму 5,8 млн грн, із них: 4,5 млн грн – початкова ціна продажу прав вимоги за кредитами, 0,2 млн грн – нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 0,6 млн грн – цінних паперів та 0,4 млн грн – дебіторської заборгованості.
 • ПАТ «АКБ «Капітал» – на загальну суму 0,5 млн грн, у тому числі 0,5 млн грн – початкова ціна продажу прав вимоги за кредитами та 0,003 млн грн – цінних паперів.
 • АТ «Місто Банк» – зі стартовою ціною 0,3 млн грн на продажі висталено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби банку.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…