ФГВФО отримав 1,5 млрд грн від погашення цінних паперів, які були в портфелі “МР Банку”

26 квітня 2022, 15:33Новини391

Этот материал также доступен на русском

Від погашення кредитів банки отримали 3,7 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

За даними Фону держмайна, в березні 2022 році сума надходження коштів до банків, що ліквідуються Фондом, склала 1 510,7 млн грн. Найбільше коштів надійшло від погашення цінних паперів – 1 505,8 млн грн (АТ «МР БАНК»), зазначає Finbalance.

Так, від погашення кредитів банки отримали 3,7 млн грн (АТ АКБ «АРКАДА» – 2,2 млн грн, АТ «МР БАНК» – 1,5 млн грн), від продажу майна – 1,2 млн грн (АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» – 0,8 млн грн, АТ АКБ «АРКАДА» – 0,4 млн грн).

Загалом за січень-березень 2022 року надходження коштів до банків під управлінням Фонду склали 1 619,7 млн грн, з яких 1 505,8 млн грн надійшло від погашення цінних паперів, 66,3 млн грн – від реалізації майна, 47,1 млн грн – від погашення кредитів, 0,6 млн грн – від оренди майна.

Як зазначається, ФГВФО констатує, що для мінімізації негативного впливу наслідків військової агресії Російської Федерації проти України він запровадив кредитні канікули для позичальників банків, що ліквідуються.

Водночас Фонд звернувся з проханням до позичальників, за наявності фінансової можливості, продовжувати виконувати свої боргові зобов`язання, щоб не накопичувати кредитне навантаження.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…