Проекти та інновації

Епіцентр запускає власну мережу парків розваг

17 квітня 2024, 16:06Новини63

Этот материал также доступен на русском

Перший парк розваг EPILAND зʼявиться у Києві влітку цього року

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія “Епіцентр” прагне надати своїм відвідувачам абсолютно новий досвід дозвілля у синергії з шопінгом, тому запускає нову мережу сімейних парків розваг EPILAND по всій Україні.

Проєкти розвиватимуться у двох форматах: сімейні парки розваг площею до 4,5 тис. кв. м та 15-30 тис. кв. м. Кожен окремий парк буде унікальним.

«У всьому світі ТРЦ вже багато років залишаються основним місцем для сімейного дозвілля. В Україні цей тренд ще більше підсилюється потребою в отриманні позитивних емоцій на тлі перманентних стресів, відтак ми відчули запит на якісну розважальну складову в наших об’єктах для родин з дітьми», – розповідає директорка напрямку ексклюзивних концептів та розвитку мережі торговельних центрів “Епіцентр” Вікторія Зеленська.

Перший парк розваг EPILAND – в дизайн-концепції “Планета Пандора” – відкриється вже у червні 2024 року на другому поверсі столичного ТЦ “Епіцентр” на Полярній 20-Д. Площа парку становитиме 3000 кв. м.

Основний акцент проєкту зроблено на розваги для дітей віком до 12 років та проведення ексклюзивних дитячих днів народжень.

Додатковою перевагою для відвідувачів будуть послуги няня-сервісу, що дозволить залишити дитину з професійним бейбі-сітером та відправитись за покупками в ТРЦ.

«Наша мережа EPILAND матиме унікальну тематику «Подорож у просторі та часі», яка розкриватиметься в декорі інтер’єрів, кастомізованих атракціонах та в легенді мережі; включатиме безпечне високоякісне обладнання від найкращих світових та вітчизняних виробників: лабіринти, батути, дитячі майданчики, скеледроми, VR-симулятори, ігрові та редемпшн автомати, автодроми, тематичні квести, party-руми, анімацію, власне сімейне кафе, імерсивний дайнінг, а в окремих концепціях і екстремальні атракціони», – зазначила Керівник відділу розважальних концепцій компанії “Епіцентр К” Катерина Черняк.

У 2024 році “Епіцентр” також планує відкриття парків розваг у складі ТРЦ Green Gallery (Київська обл., с. Чабани, вул. Одеське шосе, 8) та в ТРЦ Bucha Gallery (Київська обл., м. Буча, вул. Нове шосе, 1).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення