Зверніть увагу

Енергоембарго, трибунал, зброя: Європарламент схвалив нові вимоги щодо війни РФ в Україні

7 квітня 2022, 16:42Новини354

Этот материал также доступен на русском

Парламент закликає виключити всі російські банки із системи SWIFT.

  • Посилання скопійованоlink copied

Депутати Європарламенту затвердили резолюцію, у якій вимагають повного ембарго на російський імпорт нафти, вугілля, ядерного палива та газу.

Про це повідомила пресслужба Європарламенту, зазначає ЕП.

Так, Парламент висловив обурення через повідомлення про звірства російських збройних сил в Бучі та інших українських містах і вимагає притягнути до відповідальності винних у скоєнні воєнних злочинів. Депутати наголошують, що винні у військових злочинах мають бути притягнуті до відповідальності та закликають створити спеціальний трибунал ООН за злочини в Україні.

У резолюції, затвердженій у четвер 513 голосами проти 22, депутати Європарламенту закликають до додаткових каральних заходів, включаючи “негайне повне ембарго на російський імпорт нафти, вугілля, ядерного палива та газу“.

Депутати зазначають, що цей крок має супроводжуватися планом забезпечення безпеки енергопостачання ЄС, а також стратегією “скасування санкцій у разі, якщо Росія зробить кроки для відновлення незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та повністю виведе свої війська з території України“.

Також депутати закликають лідерів ЄС виключити Росію з G20 та інших багатосторонніх організацій, таких як Рада ООН з прав людини, Інтерпол, Світова організація торгівлі, ЮНЕСКО та інші, “що стало б важливою ознакою того, що міжнародна спільнота не повернеться до звичайних справ із державою-агресором”.

Щоб зробити санкції більш ефективними, парламент закликає виключити всі російські банки із системи SWIFT, заборонити всім суднам, пов’язаним з Росією, заходити до територіальних вод ЄС та швартуватися в портах ЄС, а також здійснювати автомобільні вантажні перевезення з Росією та Білоруссю.

Депутати Європарламенту також вимагають арешту “всіх активів, які належать російським чиновникам або олігархам, пов’язаним з режимом Путіна, їхнім довіреним особам та підставним особам, а також активам у Білорусі, пов’язаним із режимом Лукашенка“.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога