«Енергоатом» випустив акції на 306 млрд грн

23 лютого 2024, 15:45Новини203

Этот материал также доступен на русском

Емісія акцій була необхідним етапом у корпоратизації підприємства

  • Посилання скопійованоlink copied

«Енергоатом» отримав свідоцтво про реєстрацію випуску акцій, 100% яких належать державі. Загальна сума емісії акцій – 306,25 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба «Енергоатому».

В «Енергоатомі» наголошують, що цей крок є важливим для компанії, оскільки підкреслює зобов’язання щодо впровадження відкритих корпоративних стандартів та прозорості в управлінні.

Свідоцтво про реєстрацію випуску акцій надає «Енергоатому» можливість залучати нові інвестиції та збільшувати капіталовкладення в енергетичний сектор.

Емісія акцій була необхідним етапом у корпоратизації «Енергоатому», яка тривала з 2013 року. Протягом останніх двох років були ухвалені всі необхідні документи для перереєстрації компанії в акціонерне товариство.

У лютому 2023 року Верховна Рада затвердила закон про «АТ «НАЕК «Енергоатом», а в червні того ж року Кабінет Міністрів ухвалив план перереєстрації компанії в акціонерне товариство, де 100% акцій належать державі.

В січні 2024 року «Енергоатом» офіційно став акціонерним товариством. Ця трансформація в акціонерне товариство була однією з зобов’язань України за Угодою про асоціацію з ЄС, умовою для надання кредитів МВФ та відповідно до кредитної угоди із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?