Елеваторний комплекс на 30 тис. тонн у Кіровоградській області – на аукціоні 25 серпня

11 серпня 2021, 11:34Новини647

Этот материал также доступен на русском

Стартова ціна лоту – 107,8 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів повторно виставить на продаж елеваторний комплекс, що знаходиться за адресою: Кіровоградська область, селище Павлиш, вулиця 40 років Перемоги, буд. 68, разом з правами вимоги за кредитними договорами юридичних осіб, виробничим обладнанням і майновими правами на зерно. Активи належать ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРЕМІУМ», що перебуває в ліквідації. Відкритий електронний аукціон з продажу активів відбудеться 25 серпня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Елеваторний комплекс має загальну площу 5 831 кв м. До його складу входять шість силосів загальною місткістю одночасного зберігання 30 тис. тонн зернових та олійних культур, обладнання з прийомки зерна потужністю 2,5 тис. тонн на добу, зерносушарка потужністю 60-80 тонн/год, зерноочисне обладнання, а також лабораторія для визначення основних показників якості зерна. Серед переваг комплексу – зручні автомобільні та залізничні під’їзні шляхи, неподалік розташовані Кременчуцький та Світловодський річкові термінали.

Стартова ціна лоту – 107,8 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Для цього потрібно попередньо зареєструватися на одному з офіційних торгових майданчиків, авторизованих у системі Prozоrro.Продажі.

Детальна інформація про лот GL31N020412 та умови участі в аукціоні представлені за посиланням, з публічними паспортами активів можна ознайомитися на сайті Фонду за посиланням. Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку «Преміум».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…