Огляд ЗМІ

Дві третини українців підтримують введення військового контингенту західних держав: соціологія

18 квітня 2024, 17:47Новини105

Этот материал также доступен на русском

Ідея президента Франції набрала абсолютну підтримку 48,2% респондентів

  • Посилання скопійованоlink copied

Майже більшість – 48,2% респондентів – підтримує введення в Україну військового контингенту західних держав-союзників. Скоріше підтримує таку ідею, оприлюднену нещодавно президентом Франції Еммануелем Макроном, 26,1% опитаних.

74,3%, тобто дві третини опитаних “за” чи “скоріше за” за залучення іноземних союзницьких військ для захисту України від агресора.

Такі результати соціологічного дослідження оприлюднені експертами Центру Разумкова щодо соціологічного дослідження відношення українців до найважливіших зовнішньополітичних питань.

Категорично проти чи скоріше проти такого розвитку подій – 12,2% респондентів. Частка тих, хто не зміг визначитись на момент опитування з питання склала 13,4%.

Центр Разумкова

Соціологи Центру Разумкова дослідили також як українці оцінюють зовнішню політику української влади та міжнародну підтримку, яка є критичною в часи війни. Як з’ясувалося, 70% респондентів підтримують зовнішню політику керівництва України, а не підтримують її 17%. Кількість українців, які не підтримують зовнішньополітичний курс України трохи збільшилось. У серпні 2023 року таких респондентів було 14%. Також у серпні 74% опитаних вважали, що рішення на зовнішньополітичному рівні є правильними.

Результати соціологічного опитування, що проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 25 січня 2024 року в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Опитування методом face-to-face проводилося на територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”