Проблемні борги

ДТЕК каже, що завершив реструктуризацію боргів: які деталі

18 травня 2021, 14:34Новини185

Этот материал также доступен на русском

У 2021 році «ДТЕК Енерго» в грошовій формі буде виплачувати купон за процентною ставкою 1,5% річних.

  • Посилання скопійованоlink copied

Холдинг «ДТЕК Енерго» заявив про завершення процесу реструктуризації кредитного портфеля, що передбачає конвертацію поточного випуску єврооблігацій і основної суми банківського боргу в нові єврооблігації, повідомляє Finbalance.

««ДТЕК Енерго» і кредитори знайшли взаємовигідне рішення, що дозволило на засіданнях комітетів власників єврооблігацій, банків-кредиторів, і судових слуханнях затвердити умови реструктуризації позик. 17 травня 2021 року угода з кредиторами, затверджена Високим судом Англії та Уельсу, набрала законної сили», – зазначає «ДТЕК Енерго».

Згідно з умовам реструктуризації, частина поточної заборгованості по єврооблігаціях «ДТЕК Енерго» буде конвертована в єврооблігації «ДТЕК Нафтогаз» у сумі $ 425 млн зі ставкою 6,75% річних і терміном обігу до 31 грудня 2026 року. Решта заборгованості (основна частина банківського боргу і поточний випуск єврооблігацій за вирахуванням суми випуску єврооблігацій «ДТЕК Нафтогаз») буде конвертована в нові єврооблігації на суму $1,65 млрд «ДТЕК Енерго» зі ставкою 7% річних і терміном погашення звернення до 31 грудня 2027 року.

Як зазначається, в 2021 році «ДТЕК Енерго» в грошовій формі буде виплачувати купон за процентною ставкою 1,5% річних. Решта частина купона в розмірі 3,5% річних буде капіталізована і додана до основної суми боргу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?