Допоміг ФСБ поставити на “прослушку” жителів Донецька: повідомлено про підозру окупаційному “міністру зв’язку “ДНР”, – СБУ. ФОТО

3 квітня 2023, 14:34Новини92

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще двох керівників окупаційних органів у тимчасово захопленій частині Донеччини

  • Посилання скопійованоlink copied

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще двох керівників окупаційних органів у тимчасово захопленій частині Донеччини. За даними кіберфахівців СБУ, одним із зловмисників є очільник створеного агресором “міністерства зв’язку “ДНР”. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр СБУ.

Як зазначається, на цій “посаді” зрадник виконує завдання Москви щодо перелаштування місцевої телекомунікаційної галузі за російськими “стандартами”.

Для цього він організував запуск підконтрольної ФСБ мобільної мережі “Фенікс” на базі захопленого обладнання українських операторів зв’язку в окупованих районах області. У подальшому він сприяв окупантам у примусовому “переведенні” місцевих жителів на російську телефонну мережу“, – йдеться у повідомленні.

Допоміг ФСБ поставити на прослушку жителів Донецька: повідомлено про підозру окупаційному міністру зв’язку ДНР, - СБУ 01
Таким чином, спецслужба країни-агресора отримала доступ до персональних даних абонентів та інформації про їхній контент.

Крім того, ФСБ використовує підконтрольного телефонного оператора для поширення СМС-розсилок з дезінформацією про ситуацію на фронті та внутрішньо-політичну обстановку в регіоні.

Ще одним зловмисником є “заступник директора” так званого “унітарного підприємства “ДНР” оператора зв’язку “Фенікс”.

За даними СБУ, саме він допоміг співробітникам ФСБ отримати повний технологічний доступ до телекомунікаційного обладнання “мобільної” компанії.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили обом фігурантам про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації). Наразі вони перебувають на тимчасово окупованій території сходу України“, – йдеться у повідомленні.

Тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Джерело: https://censor.net/ua/p3409727

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Верховний Суд неодноразово звертав увагу на поновлення процесуальних строків, пов'язаних з війною

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Часто єдиним ефективним способом призначити особі її заслужену пенсію за віком є лише звернення до суду