За кордоном

Долю Apple Watch вирішуватиме Джо Байден

27 грудня 2022, 13:55Новини321

Рішення щодо патентної суперечки прийматиме президент США, який має на це 60 днів

  • Посилання скопійованоlink copied

Комісія з міжнародної торгівлі (ITC) виявила, що компанія Apple порушила патенти AliveCor у своєму розумному годиннику — це ставить під загрозу продажі Apple Watch у США. Втім, таке рішення відрізняється від заяви Ради з розгляду патентів і апеляцій (PTAB), щоб вирішити конфлікт у справу має втрутитись президент США Джо Байден.

Як стало відомо, представники AliveCor подали судовий позов на Apple ще минулого року, наголосивши, що власна портативна ЕКГ-система Apple порушує технологію AliveCor, яка дозволяє моніторити серцевий ритм. До сьогодні AliveCor намагається заборонити імпорт годинників Apple у США, які, за словами представників AliveCor, порушують запатентовані технології ЕКГ.

Прийняте у червні рішення ITC передбачало, що Apple нестиме покарання за порушення патентів AliveCor, але PTAB цього місяця заявила, що технології AliveCor «непатентоспроможні». Тобто вони надто очевидні та універсальні, щоб бути запатентованими. Втім, рішення ITC все одно залишає компанію Apple винною.

«Патенти, на яких ґрунтується справа AliveCor, були визнані недійсними, з цієї причини ми повинні зрештою перемогти у цьому питанні», — наголосили представники Apple.

Через наявність двох суперечливих заяв, жоден висновок щодо Apple та AliveCor не може набути чинності негайно. Тому відтепер рішення щодо патентної суперечки прийматиме президент США, який має на це 60 днів.

Нагадаємо, що новий пристрій від Apple — розумний перстень, має відстежувати частоту серцевих скорочень, рівень кисню в крові та вимірювати артеріальний тиск. Питання щодо того, які технології ЕКГ використовуватимуть розробники, щоб уникнути чергових судових позовів, наразі залишається відкритим. Про ймовірні дати запуску персня мова поки не йде, адже новий проект був зареєстрований у Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO) лише на початку грудня.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро