До тендерів на постачання майна для ЗСУ долучились 23 українські компанії

17 травня 2024, 17:37Новини148

Этот материал также доступен на русском

Державний оператор тилу вже уклав контрактів на 32 млрд грн на закупівлю харчування, одягу, пального для потреб ЗСУ

  • Посилання скопійованоlink copied

Від початку роботи Державного оператора тилу (ДОТ) 23 українські компанії вперше взяли участь у тендерах на закупівлю речового майна для Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

У міністерстві зазначають, що це національні виробники, які мають багаторічний досвід роботи та працюють із ритейловими мережами.

«Для нас дуже важливо підтримувати національного виробника та розвивати вітчизняне виробництво. Саме тому зараз уряд запустив програму підтримки українських виробників «Зроблено в Україні». Ми маємо забезпечити свої потреби, досягаючи незалежності від партнерів, створюючи більшу додану вартість всередині країни. Кошти від державних закупівель, в тому числі й для ЗСУ, мають по максимуму залишатись в Україні та надалі використовуватись бізнесом для інвестицій в нові виробництва», – пояснила заступниця міністра економіки України Надія Бігун.

За її словами, 13 досвідчених компаній, які давно працюють на вітчизняному ринку, але раніше не співпрацювали з державою, стали переможцями у закупівлях одягу та іншої текстильної продукції для ЗСУ. Серед постачальників постільної білизни – українські підприємства з досвідом роботи понад 20 років. Ще 5 українських виробників ДОТ законтрактував на постачання кариматів, сидінь, матраців, наметів.

5 українських виробників якісної військової амуніції відтепер постачатимуть її для армії напряму. Троє з них законтрактовані на постачання тактичних розвантажувальних ременів, сумок, підсумок, ще по одному постачають шоломи та тактичні окуляри.

Серед них є ті, що працюють на українському ринку вже понад 10 років. Раніше українські воїни отримували їхню продукцію через волонтерів, а відтепер компанії відправляють її напряму до ЗСУ.

Як повідомлялося, на початок травня Державний оператор тилу уклав контрактів на 32 млрд грн на закупівлю харчування, одягу, пального для потреб ЗСУ.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні