До «Армії відновлення» вже долучилося п’ять тисяч безробітних

24 січня 2023, 14:45Новини47

Этот материал также доступен на русском

Проєкт повноцінно працює вже в 10 областях

  • Посилання скопійованоlink copied

До проєкту «Армія відновлення» долучилося вже майже п’ять тисяч безробітних громадян України. Про це повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

За її словами, проєкт повноцінно працює вже в 10 областях. За свою роботу його учасники отримають оплату в розмірі 6700 грн, що є більшою сумою, ніж середня виплата допомоги з безробіття.

«Тож участь в цій програмі є вигідною для безробітних. Минулого року держава профінансувала виконання таких робіт на 29 млн грн. У 2023 році на це передбачено 104 млн грн», — заявила вона.

Бережна додала, що тип робіт залежить від потреб конкретного регіону: десь вони мають оборонний характер, тоді як в інших це може бути ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій.

Найбільше безробітних залучили в Полтавській області — 1418 осіб, наступною йде Сумська область — 980 осіб, та Київська — майже 900 осіб.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні