Проблемні борги

“Дніпропетровськгаз”: борг підприємств області за розподіл газу становить понад 15 млн грн

9 серпня 2021, 15:39Новини430

До списку найбільших боржників входять такі підприємства, як Кам’янська теплогенеруюча компанія, Дніпровська ТЕЦ, Павлоградтеплоенерго.

  • Посилання скопійованоlink copied

Сума боргів підприємств-виробників тепла перед АТ “Дніпропетровськгаз” на початок липня становить 15,9 млн грн. Така ситуація порушує фінансову стабільність роботи газорозподільного підприємства та стан розрахунків між учасниками ринку, зазначає Інтерфакс Україна.

Так, у 2021 році підприємства, які виробляють тепло для потреб населення, продовжують накопичувати заборгованість перед АТ “Дніпропетровськгаз” за розподіл газу. Цього року сума боргу сягнула 16 млн грн. До списку найбільших боржників входять такі підприємства, як Кам’янська теплогенеруюча компанія, Дніпровська ТЕЦ, Павлоградтеплоенерго.

На сьогодні борг Кам’янської теплогенеруючої компанії за розподіл газу перед Дніпропетровськгазом досяг 11,4 млн грн. Наша компанія була вимушена подати до суду. Якщо заборгованість не погасять і ми матимемо негативну динаміку подальшого накопичення – це унеможливить підключення об’єктів комунального підприємства до системи газопостачання та призведе до загострення ситуації в опалювальний період“, – зазначив комерційний директор АТ “Дніпропетровськгаз” Віталій Косенко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?