За кордоном

Дешеві подорожі залізницею: Slovenian Railways запустив новий залізничний маршрут через 3 країни за 8 євро

22 травня 2024, 17:27Новини73

Європейський перевізник запустив новий сезонний залізничний маршрут, який сполучає одразу вісім міст, а поїздка при цьому триває лише 2 години

  • Посилання скопійованоlink copied

Slovenian Railways запустив новий залізничний маршрут, який дозволяє проїхати через три країни та вісім міст всього за дві години.

Про це повідомляє euronews.travel.

Цей маршрут, який колись тривав п’ять годин, закрили понад 30 років тому, але тепер його відновили на літні місяці, а саме до 30 вересня 2024 року. А найголовніше те, що така подорож майже не вдарить по бюджету туриста, адже квитки починаються від €8 в один бік.

Новий залізничний маршрут через Італію, Словенію та Хорватію: що можна побачити?

Новий маршрут проходить залізницею, збудованою понад 150 років тому за часів Австро-Угорської імперії. Це ідеальний варіант для мандрівки на вихідних, з можливістю виходити та повертатися на різних зупинках.

Поїзд відправляється з північно-східного італійського портового міста Трієст, яке відоме своїми елегантними набережними палацами та кафе у стилі Ар-нуво. Далі маршрут пролягає через кордон до Словенії, зупиняючись на чотирьох станціях: Сежана, Дівача, Півка та Ілірська Бистриця.

Любителі велоспорту можуть зупинитися в Ілірській Бистриці, де можна орендувати електровелосипеди та покататися лісовими стежками з видом на засніжені вершини. Потім поїзд перетинає кордон з Хорватією, зупиняючись у Шап’яне та Опатія Матульї, перед тим як досягти кінцевої зупинки – Рієка.

Вийшовши на станції Опатія Матульї, пасажири можуть провести ніч у сусідньому курорті Опатія, відомому своїми рококо віллами та розкішними готелями з видом на блискуче Адріатичне море. Рієка, ще одне портове місто, відоме своїми променадними вулицями, обсадженими палацами епохи Габсбургів та театром XIX століття, оздобленим Густавом Клімтом.

Графік руху нового поїзду через 8 міст Європи

Поїзди курсують щоденно в обох напрямках до 30 вересня 2024 року. Рейси відправляються зі станції Вілла Опіцина в передмісті Трієста о 7:50 ранку. Поїзд зупиняється в Ілірській Бистриці о 8:54 і прибуває до Рієки о 9:54. У зворотному напрямку поїзд відправляється з Рієки о 18:25 і прибуває до Вілла Опіцина о 20:40.

Один дорослий квиток на всю подорож коштує від €8, але також можна придбати окремі квитки для кожного етапу подорожі, якщо ви плануєте зупинятися на різних станціях.

Наразі послуга доступна діє до 30 вересня, але перевізник сподівається зробити цей маршрут постійним у майбутньому.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону