Зверніть увагу

Держкомтелерадіо: У Києві презентували книгу пам’яті про героїв російсько-української війни

15 вересня 2023, 17:00Новини211

За сприяння Держкомтелерадіо відбулася презентація видання «Все буде Україна! Золотий фонд нації», у якому зібрано розповіді про героїв-наших сучасників, що віддали життя за Україну

  • Посилання скопійованоlink copied

В «Укрінформі» за сприяння Держкомтелерадіо відбулася презентація видання «Все буде Україна! Золотий фонд нації», у якому зібрано розповіді про героїв-наших сучасників, що віддали життя за Україну.

«Видання, започатковане Українською конфедерацією журналістів, матиме продовження, – говорить керівник проекту Анна Ошитко. – Воно стане своєрідним Меморіалом пам’яті людей, які загинули на війні. Також ми плануємо розповісти суспільству про тих незламних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої держави, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю».

Участь у презентації видання взяли перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України Микола Жулинський, голова ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка Павло Мовчан, голова прес-бюро Київської архиєпархії УГКЦ протоієрей Андрій Боднарук, вдова та син захисника України, добровольця Сергія Самодєлова, представники громадськості.

«Наше покоління стоїть перед великим викликом – гідно вшанувати героїв, які загинули в російсько-українській війні, – зазначив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. – Наша мета – щоб майбутні покоління українців ніколи не забули про те, якою ціною здобувалась воля і незалежність України. Дуже добре, що вшанування пам’яті героїв реалізовано в друкованому виданні. Багато можна писати в інтернеті, але коли подія чи подвиг зафіксовано в книзі, то і через сто років знайдеться той, хто відкриє ту книгу, прочитає про героя і помолиться за нього».

Під час презентації відбулось нагородження пам’ятними відзнаками Української конфедерації журналістів тих українців, які публіцистичним словом, науковими дослідженнями або мистецькими творами, кожен на своєму фронті робить все задля перемоги. Серед нагороджених – автор численних науково-публіцистичних праць про ОУН Богдан Червак. Вручаючи цю громадську відзнаку, академік Микола Жулинський відзначив величезний внесок Богдана Червака у популяризацію ОУН, цього «унікального феномена національної визвольної боротьби українського народу».

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань