Держенергонагляд перевіряє дотримання справедливості розподілу електроенергії

21 червня 2024, 12:33Новини135

Этот материал также доступен на русском

Зараз триває робота в усіх областях України, щоб проаналізувати, наскільки важливі об’єкти, внесені до переліку, для життєзабезпечення населення, та надає рекомендації щодо корегування їх підключень

  • Посилання скопійованоlink copied

Держенергонагляд перевіряє дотримання справедливості розподілу електроенергії спільно з обласними військово-цивільними адміністраціями та операторами системи розподілу, а також здійснюють корегування переліку об’єктів критичної та соціально важливої інфраструктури. Про це повідомив Голова Держенергонагляду Руслан Слободян в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«Слід виважено підійти до формування переліку об’єктів критичної та соціально важливої інфраструктури, що дасть можливість більш рівномірно розподілити навантаження серед усіх інших споживачів», – зауважив очільник відомства.

Зараз триває робота в усіх областях України, у всіх містах, щоб проаналізувати, наскільки важливі об’єкти, внесені до переліку, для життєзабезпечення населення, та надає рекомендації щодо корегування їх підключень.

«Зрозуміло, що чим більше в переліку об’єктів критичної інфраструктури, тим більший тягар обмежень припадає на споживачів поза переліком», – зазначив очільник відомства.

Наразі в багатьох областях з переліку об’єктів критичної та соціально важливої інфраструктури вже вилучаються об’єкти. Частину таких об’єктів заживлюють генераторами. В інших випадках, за можливості, мінімізують навантаження на лінії, що живлять критичну інфраструктуру, завдяки технічним переключенням.

«Насправді ефект є уже прямо зараз. Завершити цю роботу плануємо до кінця червня», – наголосив Руслан Слободян.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна