Проблемні борги

Деякі мешканці Львівщини можуть залишитися без газу: яка причина

23 вересня 2021, 17:00Новини381

Этот материал также доступен на русском

Закон дозволяє відключати газ споживачам, якщо вони не здійснили оплату упродовж 10 днів після терміну, визначеного в договорі.

  • Посилання скопійованоlink copied

У мешканців Львівської області зростають борги за газ перед «Львівгазом». Станом на початок вересня заборгованість склала понад 1 млрд грн. Про це інформує ТОВ «Львівгаз збут», зазначає Главком.

Так, постачальник блакитного палива повідомив, що починається антиборгова кампанія. Великих боржників відключатимуть від газопостачання.

Закон дозволяє відключати газ споживачам, якщо вони не здійснили оплату упродовж 10 днів після терміну, визначеного в договорі. Попри це, за таку маленьку прострочку нікого не відключатимуть.

Як зазначається, ризик залишитись без газу є в тих громадян, які не платили понад два місяці. Загалом таких споживачів орієнтовно 308 тисяч. Так, під час карантину борги повертали через суд.

Водночас у 2021 році повідомлення про передачу справи до суду отримали 70 тис. боржників. Їх внесли до черги на відключення газу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?