За кордоном

Дефолт Росії більше не розглядається як “малоймовірний”, – МВФ

11 березня 2022, 13:32Новини485

Этот материал также доступен на русском

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва наголосила, що дефолт Росії по її боргу більше не розглядається як “неймовірний”. Хоча детального прогнозу щодо цього не дала.

  • Посилання скопійованоlink copied

Росія зіткнулася з глибокою рецесією (загальним зниженням економічної активності) через безпрецедентні санкції. На цьому наголосили у Міжнародному валютному фонді. Утім, директор Фонду Крісталіна Георгієва зазначила, що війна в Україні знижує й прогноз глобального зростання. Щонайменше – на пів відсотка, – пише Економіка24.

Дефолт Росії таки ймовірний

Так, Георгієва заявила журналістам, що безпрецедентні санкції, запроваджені проти Росії через її вторгнення в Україну, спричинили різке скорочення російської економіки. Вже зараз вона відчуває глибоку рецесію.

Директор-розпорядник МВФ наголосила, що дефолт Росії по її боргу більше не розглядається як “неймовірний”. Хоча детального прогнозу щодо цього не дала.

“Не здивуюсь, якщо ми насправді побачимо трохи більше тиску на Росію, щоб зупинити війну – тому що вона має вплив на всі економіки”, – сказала вона.

Нагадаємо, МВФ схвалив у середу, 9 березня, 1,4 мільярда доларів на екстрене фінансування для України, щоб пом’якшити економічні наслідки вторгнення Росії. Також МВФ зараз не має жодних програм чи політичних відносин із Росією, а московський офіс Фонду не працює. МВФ публічно засудив напад росіян на українців.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”