Дефіцит в енергосистемі дещо зменшився – Укренерго

23 грудня 2022, 15:52Новини342

Ремонти на об’єктах енергетичної інфраструктури тривають цілодобово, але отримані пошкодження складні та масштабні, тому їх відновлення вимагає значного часу

  • Посилання скопійованоlink copied

На ранок п’ятниці, 23 грудня, дефіцит потужності в енергосистемі дещо зменшився, але залишається суттєвим. Про це повідомила прес-служба Укренерго.

Зазначається, що працюють усі види генерації. Зокрема, вийшов на номінальну потужність енергоблок, який днем раніше був підключений до енергосистеми.

Зберігаються також обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж російськими атаками. Відтак до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень.

На сході країни внаслідок російських обстрілів у прифронтових районах є пошкодження в електромережах, і відновлювальні роботи будуть розпочаті відразу після дозволу військових.

Ремонти на об’єктах енергетичної інфраструктури тривають цілодобово, але отримані пошкодження складні та масштабні, тому їх відновлення вимагає значного часу“, – наголошує оператор.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?