Огляд ЗМІ

ДБР викрило масштабний незаконний гральний бізнес, що працював під прикриттям правоохоронців

6 липня 2022, 14:24Новини412

Этот материал также доступен на русском

Найбільше активізувалися ігрові зали у Києві та Одесі. Місячний обіг гральних закладів лише у цих двох містах становив у середньому 300 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Працівники Державного бюро розслідувань викрили та припинили діяльність розгалуженої мережі підпільних гральних залів з азартними іграми, які працювали в Україні під прикриттям правоохоронців.

Про це повідомляє пресслужба ДБР, – пише БЦ.

За оперативною інформацією до 24 лютого 2022 року на території країни працювало близько 400 незаконних гральних закладів. Водночас після початку повномасштабної російської агресії вони ненадовго припинили свою роботу, але поступово знову почали відкриватися.

Зазначається, що найбільше активізувалися зали у Києві та Одесі. Місячний обіг гральних закладів лише у цих двох містах становив у середньому 300 млн грн.

“Підпільні заклади працювали у різних районах міст із забезпеченням суворої конспірації. Клієнтів підсаджували на азартні ігри, щоб вони ставали постійними відвідувачами та заохочували приводити нових. Власники бізнесу систематично платили працівникам правоохоронних органів задля безперешкодної незаконної діяльності”, – йдеться у повідомленні.

ДБР провело понад 115 одночасних обшуків за місцями проживання організаторів незаконного бізнесу, офісах та працюючих гральних залах.

Під час обшуків вилучили понад 530 одиниць комп’ютерної техніки, “чорну” бухгалтерію, записи та інші речі та предмети, які вказують на незаконну діяльність гральних закладів. Також вилучено понад 7 млн грн у різних валютах.

Наразі вирішуються питання щодо повідомлення про підозру організаторам незаконної діяльності, а також працівникам правоохоронних органів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону