Огляд ЗМІ

Данілов спростував інформацію західних ЗМІ про план на випадок загибелі Зеленського

2 серпня 2023, 16:49Новини164

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, ніяких планів на випадок загибелі президента України Володимира Зеленського немає.

  • Посилання скопійованоlink copied

Секретар РНБО України Олексій Данілов розкритикував матеріал західного видання Politico, в якому журналісти спробували спрогнозувати ‒ як складатиметься управління нашої у випадку, якщо з президентом Зеленським трапиться трагедія. Таку заяву чиновник зробив в ефірі телемарафону.

“Те, що написано в цій статті, повна нісенітниця, по-перше. По-друге, не потрібно під час війни робити такі інформаційні вкидання. Навіть посади людей, які названі в цій статті, журналісти взагалі не розуміють, про що йде мова. Ніяких планів немає. Є президент країни, Верховний Головнокомандувач ЗСУ, виконуючий свої обов’язки. Навіщо це зробило важливе видання Politico, складно сказати, але ми можемо здогадуватися. У нас є Конституція, закон, і ми знаємо, як слід робити. Але робити так, як чинять деякі представники нашої країни, надаючи абсолютно невалідовану інформацію, це питання”, — сказав Данілов.

Замахи на президента Зеленського

З початку повномасштабної війни Росії проти України на президента Володимира Зеленського було скоєно більше десятка замахів. Про це сказав радник глави офісу президента Михайло Подоляк.

Наші іноземні партнери говорять про дві-три спроби. Я вважаю, що таких спроб було більше десятка. Тому що постійно у нас є оперативна інформація, що є якісь ДРГ, які хочуть зайти в урядовий квартал і так далі“,-заявив Подоляк.

Раніше радник Міністра оборони України Маркіан Лубківський заявляв, що бойовики російської приватної військової компанії Вагнера планували замах на президента України Володимира Зеленського і главу українського уряду Дениса Шмигаля. Дану інформацію підтвердили розвідники і спецназ, який відповідає за охорону глави держави.

Джерело

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків