Coca-Cola надасть Україні допомогу на суму до $15 млн

26 квітня 2022, 13:38Новини372

Этот материал также доступен на русском

Це фінансування підтримає подальші зусилля щодо надання допомоги Червоним Хрестом та іншими організаціями, які діють в Україні та сусідніх країнах, допомагаючи мільйонам переміщених осіб

  • Посилання скопійованоlink copied

Американська Coca-Cola Co. (SPB: KO), найбільший у світі виробник безалкогольних напоїв, а також Фонд Coca-Cola і її глобальні партнери з розливу напоїв, нададуть допомогу Україні на загальну суму майже $15 млн, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зусилля з надання гуманітарної допомоги в регіоні передбачатимуть пожертвування коштів та вироблену корпорацією продукцію, що випливає зі звіту компанії за перший квартал 2022 року.

“Це фінансування підтримає подальші зусилля щодо надання допомоги Червоним Хрестом та іншими організаціями, які діють в Україні та сусідніх країнах, допомагаючи мільйонам переміщених осіб”, – зазначено у звіті Coca-Cola.

Крім того, корпорація надає термінову фіндопомогу всім своїм співробітникам в Україні.

Відповідно до звіту, Coca-Cola 8 березня 2022 року оголосила про зупинення своєї діяльності у РФ у відповідь на її збройну агресію в Україні. Цей захід, орієнтовно, знизить чистий виторг та операційний прибуток корпорації за підсумками року в межах 1-2%, а також скоротить прибуток на акцію приблизно на $0,04/шт.

Чистий прибуток компанії у січні-березні скоротився на 23,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до $2,25 млрд.

Квартальний виторг Coca-Cola збільшився на 5% – до $9,02 млрд проти $8,6 млрд роком раніше.

Продаж газованих напоїв збільшився на 4%, переважно за рахунок Китаю, Індії та Латинської Америки. Реалізація соків, молочних напоїв та напоїв на рослинній основі зросла на 3%. Продаж води, спортивних напоїв, кави та чаю скоротився на 11%.

Як повідомлялося, Coca-Cola 8 березня оголосила про призупинення бізнесу в Росії у зв’язку з російською агресією проти України, де їй належать десять заводів із виробництва безалкогольних напоїв і соків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога