Зверніть увагу

Чоловіків через кордон пропускають лише з паперовими військовими документами: роз’яснення ДПСУ

23 травня 2024, 17:17Новини108

Будь-які додатки, якими користаються військовозобов’язані для того, щоб оновлювати свої дані в системах, прикордонники не приймають

  • Посилання скопійованоlink copied

Прикордонники пропускають за кордон чоловіків лише з паперовим військово-обліковим документом.

Коли буде сформований військо-обліковий документ в електронній формі, тоді прикордонники почнуть його приймати як документ. Про це сказав на брифінгу, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«Будь-які додатки, якими користаються військовозобов’язані для того, щоб оновлювати свої дані в системах, ми не приймаємо. Виключно військово-обліковий документ, який виданий ТЦК, де прописані необхідні відмітки щодо відстрочки або виключення з військового обліку», – пояснив Демченко.

Він зауважив, що в постанові уряду також передбачено і військово-обліковий документ в електронній формі, але власне ці додатки, на які зараз всі звертають увагу, вони не є військово-обліковим документом в електронній формі.

«Коли буде сформований військо-обліковий документ в електронній формі, тільки тоді прикордонники почнуть його приймати як документ, якщо це буде прописано у правилах», – наголосив Демченко.

Він нагадав, що з 18 травня прикордонники перевіряють наявність військово-облікового документа у чоловіків – громадян України у віці від 18 до 60 років. Окремими пунктами визначено, що ця категорія громадян має пред’явити разом з паспортом і військово-обліковий документ.

Це стосується і заброньованих на воєнний час, а також визначених непридатними до військової служби за станом здоров’я та осіб, у яких троє дітей до 18 років, чоловіків, у яких дружина проходить військову службу.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні