Члени ААМ передали у геріатричний пансіонат продукти харчування

29 липня 2022, 20:32Новини413

У рамках візиту члени Асоціації передали керівництву закладу близько 200 літрів ультрапастеризованого молока «Яготинське»

  • Посилання скопійованоlink copied

Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини у рамках реалізації своєї програми «Надання гуманітарної допомоги продуктами та речами першої необхідності» вже вкотре завітала до найбільшого в Україні геріатричного пансіонату, що знаходиться у Дніпрі.

У рамках візиту члени Асоціації передали керівництву закладу близько 200 літрів ультрапастеризованого молока «Яготинське», яке нещодавно було залучено від групи компаній «Молочний альянс» та організації «TetraPak».

“У закладі проживають майже 600 людей у віці від 18 і майже до 100 років. Деякі з них мають певні фізичні вади, деякі – не мають родичів, тому зустрічають у пансіонаті старість. Усіма ними опікується держава, а ми дуже хочемо їй допомагати. Саме тому ми тут”, – сказав голова Асоціації амбулаторної медицини Артем Сводковський.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону