Огляд ЗМІ

Через санкції Росія змінила тактику обстрілів України

2 січня 2023, 10:04Новини138

У росіян зараз в дефіциті балістичні ракети «Іскандер», закінчуються «Калібри»

  • Посилання скопійованоlink copied

Росія змінила тактику обстрілів української території через зменшення своїх бойових запасів і неможливість їх швидкого поповнення через економічні санкції. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Він зазначив, що ворог почав застосовувати в різних конфігураціях іранські БПЛА, ракети старого типу, високоточні балістичні ракети та перероблені ракети С-300.

«Якщо ми говоримо про суходіл, то це насамперед РСЗВ «Смерч», «Ураган» і навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, 152 мм. Головне управління розвідки МО України постійно фіксує заходи Росії з поповнення саме цими боєприпасами з інших країн. Велику кількість вони завезли з Білорусі і дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти запаси», – пояснив Вадим Скібіцький.

За його словами санкції обмежують можливості швидкого озброєння російської армії. Ворог почав відчувати дефіцит не тільки ракет, але й РСЗВ. Однак російський оборонна галузь намагається обійти санкції, завезти комплектуючі. Тому виробництво ракет в Росії не припиняється.

«Ми зараз знаходимо уламки ракет, виготовлені в четвертому кварталі 2022 року. Значить, вони виробляються і зразу надаються у війська, щоб здійснювати обстріли наших об’єктів», – додав Вадим Скібіцький.

Представник ГУР додав, що у росіян зараз в дефіциті балістичні ракети «Іскандер», закінчуються «Калібри», зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”