Через несплату рахунків за роботу: австралійська компанія подала судовий позов проти Twitter

6 липня 2023, 10:43Новини111

Этот материал также доступен на русском

Австралійська фірма з управління проєктами подала судовий позов проти Twitter. Вона вимагає виплати у розмірі близько $665 тисяч за ймовірну несплату рахунків за роботу.

  • Посилання скопійованоlink copied

Австралійська фірма з управління проєктами подала судовий позов проти Twitter. Вона вимагає виплати у розмірі близько $665 тисяч за ймовірну несплату рахунків за роботу.

Видання CNN пише, що приватна компанія Facilitate Corp 29 червня подала позов до окружного суду США Північного округу Каліфорнії. Вона стверджувала про порушення контракту через несплату рахунків технологічною корпорацією Twitter.

За словами Facilitate, з 2022 до початку 2023 року вони встановили датчики в офісах Twitter у Лондоні та Дубліні, завершили оздоблення офісу в Сінгапурі та розчистили офіси у Сіднеї. За ці роботи Twitter заборгував компанії близько $257 тисяч, $404 тисячі і $40 700.

“У травні колишня піар-фірма подала позов до суду Нью-Йорка, заявивши, що Twitter не оплатив свої рахунки, а на початку цього року американська консалтингова фірма Innisfree M&A подала на неї до суду, вимагаючи близько 1,9 мільйона доларів США за неоплачені рахунки після того, як вона проконсультувала Twitter щодо його придбання Маском”, – йдеться у повідомленні.

Facilitate заявила, що вимагає відшкодування збитків у розмірі, який буде визначено під час судового розгляду, судових витрат і відсотків за максимальною законною ставкою.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?