За кордоном

Будинок із фільму «Один удома» продали за $5,25 млн

11 червня 2024, 14:55Новини59

Этот материал также доступен на русском

Площа будинку з червоної цегли, яка була побудована в 1921 році, складає 9126 кв футів (близько 848 кв. м) — у ньому п’ять спалень і шість ванних кімнат

  • Посилання скопійованоlink copied

Будинок у місті Віннетка в штаті Іллінойс, в якому проходили зйомки фільму «Один удома», знайшов покупця лише за тиждень після того, як був виставлений на продаж за $5,25 млн.

Про це повідомляє Chicago Sun Times.

Що відомо

Об’єкт в Віннетці виставляється на продаж вдруге після виходу «Один удома» 1990 року — 2012-го його купили за $1,58 млн.

Нинішній статус будинку на платформі Realtor.com, де його виставили на продаж наприкінці травня, — pending («в очікуванні»), тобто продавець і покупець підписали контракт, проте угода ще не була фіналізована.

Площа будинку з червоної цегли, яка була побудована в 1921 році, складає 9126 кв футів (близько 848 кв. м) — у ньому п’ять спалень і шість ванних кімнат. У 2018 році його реконструювали та розширили — з’явилися кухня, друга вітальня, критий спортивний майданчик та кінотеатр.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону