За кордоном

Британські регулятори оштрафували Citigroup на £61,6 млн

22 травня 2024, 15:15Новини68

Сума розрахована з урахуванням 30% знижки, оскільки Citigroup погодився виправити всі недоліки

  • Посилання скопійованоlink copied

Управління пруденційного контролю Банку Англії (PRA) оштрафувало Citigroup Global Markets Limited на 33,8 млн дол. Крім того, британське управління з фінансового регулювання та контролю (FCA), яке проводило перевірку роботи Citigroup у той же період за своїм профілем, оштрафувало американський банк на £27,8 млн.

Таким чином, загальна сума штрафу становить £61,6 млн. Сума розрахована з урахуванням 30% знижки, оскільки Citigroup погодився виправити всі зазначені недоліки.

За оцінками банківського та фінансового регуляторів, Citigroup допустив порушення низки вимог, включаючи вимогу про наявність ефективної стратегії виявлення та контролю ризиків, попередження можливих помилок трейдерів, відповідальної організації діяльності тощо.

За даними Reuters, це один із найбільших штрафів за подібні порушення у Великій Британії з часу глобальної фінансової кризи 2008–2009 років.

У Citigroup зазначили, що банк «радий врегулювати цю ситуацію». “Ми негайно вжили заходів щодо зміцнення наших систем і контролю і далі маємо намір дотримуватися всіх регуляторних вимог”, – заявила Reuters представник банку Вікторія Дерман.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону