За кордоном

Британська розвідка прокоментувала російські “вибори” в окупованих частинах України

5 вересня 2023, 11:48Новини213

російська влада в окупованих частинах України планує на 8-10 вересня проведення там “виборів” – паралельно з виборами на території РФ

  • Посилання скопійованоlink copied

Британська розвідка стверджує, що проведенням псевдовиборів на окупованих територіях України путінська “Єдина Росія” прагне закріпити там вплив Кремля.

Як пише “Європейська правда”, про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

Зазначається, що російська влада в окупованих частинах України планує на 8-10 вересня проведення там “виборів” – паралельно з виборами на території РФ. Голосування вже почалося в Маріуполі і в частині Запорізької області.

Хоча ідентифіковані понад 1000 кандидатів є брак кваліфікованих і досвідчених серед них. Відсутні також незалежні кандидати, які не є членами прокремлівських партій, що вказує на те, що це не будуть вільні чи чесні вибори” – йдеться в огляді.

Український центр національного спротиву також стверджує, що окупаційні адміністрації значно перебільшили кількість виборців у списках.

Кремлівські опитування свідчать, що “Єдина Росія”, домінантна в РФ, набере 80% голосів в чотирьох окупованих регіонах. “Єдина Росія” з високою ймовірністю забезпечить собі більшість місць у спробі забезпечити контроль і вплив Кремля над окупованими регіонами“, – йдеться в огляді.

Нагадаємо, речник Європейської комісії Петер Стано в п’ятницю засудив проведення Росією “виборів” на окупованих територіях України.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога