За кордономОгляд ЗМІ

Британія накладатиме санкції на Іран за військову допомогу росії

7 липня 2023, 13:39Новини182

Этот материал также доступен на русском

Новий санкційний режим дозволить запроваджувати санкції проти фізичних та юридичних осіб, що, серед іншого, сприяють “використанню й поширенню зброї або збройових технологій з Ірану”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство закордонних справ Великої Британії в четвер оголосило про плани запровадити новий санкційний режим проти Ірану, який передбачав би накладання обмежень за “ворожу діяльність”, зокрема й військову допомогу агресії.

Про це йдеться в поширеній заяві британського МЗС, яку цитує “Європейська правда”.

Зазначається, що Іран активізував кампанію з переслідування своїх опонентів за кордоном, і лише в Британії з 2022 року зафіксували понад 15 погроз іранського режиму вбити або викрасти британців та громадян інших країн, які проживають у Сполученому Королівстві.

“Іранські спецслужби встановили тісні зв’язки з організованими злочинними угрупованнями у Великій Британії та по всій Європі з метою розширення можливостей своїх мереж. Велика Британія не буде миритися з такими погрозами”, – заявили в МЗС Британії.

Новий санкційний режим дозволить запроваджувати санкції проти фізичних та юридичних осіб, що, серед іншого, сприяють “використанню й поширенню зброї або збройових технологій з Ірану”.

Це безпосередньо стосується і Росії, яка отримала сотні безпілотників-камікадзе та інше озброєння для застосування проти України, а також планує побудувати спільний завод із їхнього виробництва у Татарстані.

Крім того, санкції запроваджуватимуться і в разі підриву демократії, порушень прав людини та “інших ворожих дій щодо Британії та її партнерів, що походять від іранського режиму”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?