За кордоном

British American Tobacco продала бізнес у РФ і Білорусі місцевому менеджменту

7 вересня 2023, 18:00Новини101

До портфеля BAT входять бренди сигарет Dunhill, Kent, Vogue, Rothmans, Pall Mall, Lucky Strike, а також марки пристроїв для нагрівання тютюну glo і стіки neo

  • Посилання скопійованоlink copied

Тютюновий гігант British American Tobacco (BAT) заявив, що офіційно уклав угоду про продаж своїх російського та білоруського бізнесів. Про це йдеться у заяві компанії.

Покупцем є консорціум на чолі з членами керівництва BAT в Росії, який після завершення угоди буде повністю володіти обома підприємствами. Після завершення угоди ці підприємства будуть відомі як ITMS Group”, – йдеться у повідомленні.

У BAT очікують, що угоду закриють протягом жовтня. Суму угоди не розголошують.

Після закриття угоди BAT більше не матиме присутності в Росії та Білорусі і не отримуватиме жодних фінансових прибутків від поточних продажів на цих ринках”, – заявили в компанії.

До портфеля BAT входять бренди сигарет Dunhill, Kent, Vogue, Rothmans, Pall Mall, Lucky Strike, а також марки пристроїв для нагрівання тютюну glo і стіки neo.

Нагадаємо:

У березні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, компанія вперше пообіцяла вийти з РФ.

У лютому 2023 року гендиректор виробника тютюнової продукції British American Tobacco Джек Боулз заявив, що зусилля з продажу російського бізнесу місцевому партнеру можуть продовжитися до 2024 року.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна