Зверніть увагу

Brent здорожчала до $85,74 за барель

30 серпня 2023, 15:00Новини150

За даними Американського інституту нафти (American Petroleum Institute, API), минулого тижня запаси нафти в Штатах обвалилися на 11,5 млн барелів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Котирування нафти ростуть уранці в середу після підйому напередодні, спричиненого побоюваннями наближення урагану «Ідалія» до узбережжя Флориди.

На 8:23 за київським часом жовтневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,25 (0,29%), до $85,74 за барель. У вівторок Brent здорожчала на $1,04 (1,3%) – до $85,49 за барель.

Жовтневі ф’ючерси на WTI на цей час дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі на $0,38 (0,47%), до $81,54 за барель. За попередню сесію контракт здорожчав на $1,06 (1,3%) – до $81,16 за барель.

Тропічний шторм «Ідалія» напередодні посилився до урагану, повідомила Національна служба попередження про урагани (National Hurricane Center, NRC). Він може досягти третьої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона і впасти на узбережжя Флориди в середу, принісши з собою зливи й загрозу повеней.

Влада Флориди, Джорджії, Північної й Південної Кароліни ввела режим надзвичайного стану, мешканців 28 округів Флориди евакуюють.

Також учасники ринку оцінюють сигнали про зміну запасів енергоносіїв у США.

За даними Американського інституту нафти (American Petroleum Institute, API), минулого тижня запаси нафти в Штатах обвалилися на 11,5 млн барелів.

Офіційні дані Міненерго країни буде опубліковано пізніше у середу. Опитані S&P Global Commodity Insights аналітики прогнозують, що дані вкажуть на скорочення запасів нафти на 5,2 млн барелів, бензину – на 600 тис. барелів, дистилятів – на 1,4 млн барелів.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна