Колізії та конфлікти

Борги “Імексбанку”: НБУ судиться з Мін’юстом

29 липня 2021, 14:53Новини202

Этот материал также доступен на русском

НБУ звернувся до Юридичного департаменту Одеської міської ради із заявою про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно.

  • Посилання скопійованоlink copied

НБУ подав позов до Міністерства юстиції (справа №640/9825/21), в якому просить скасувати наказ Мін’юсту №460/7 від 08.02.2021, яким Нацбанку було відмовлено в задоволенні скарги на рішення держреєстратора №54723244 від 22.10.2020 про відмову у держреєстрації права власності на комплекс будівель за адресою м. Одеса, проспект Шевченка, 8-а, зазначає Finbalance.

Згідно з судовими матеріалами йдеться про нерухомість збанкрутілого “Імексбанку”, яка була передана в іпотеку для Нацбанку ще у 2009 році як забезпечення по рефінансуванню.

З огляду на невиконання боржником свого боргового зобов’язання, 02.09.2020 НБУ звернувся до Юридичного департаменту Одеської міської ради із заявою про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно. Проте держреєстратор відмовився це зробити.

Після цього НБУ звернувся зі скаргою до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на рішення держреєстратора, але 26.11.2020 Нацбанку було відмовлено в її задоволенні.

Як зазначається, не погоджуючись з цим рішенням територіального управління Мін’юсту, НБУ звернувся до Міністерства юстиції зі скаргою, проте 08.02.2021 Мін’юст відмовився її задовольнити.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

НБУ

Статті • Влада i люди
Якщо намагатися пришвидшити темпи економічного зростання нацбанківськими інструментами, ми отримаємо або інфляцію, або бульбашки на фінансових ринках

НБУ

Статті • Влада i люди
Чи можна збільшити обсяги іпотечного кредитування без навантаження на державний бюджет?

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

НБУ

Статті • Влада i люди
Набувши популярності серед молоді, кешбек як інструмент підвищення лояльності невдовзі може зникнути з українського фінансового ринку