Бюро економічної безпеки викрило підпільне виробництво батарейок

28 листопада 2024, 17:07Новини92

Этот материал также доступен на русском

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 20 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України викрили групу осіб, які організували виробництво та оптовий продаж підроблених батарейок під виглядом відомих міжнародних торгівельних брендів. Щомісячний оборот підпільного цеху становив понад 10 млн грн.

Слідством встановлено, що незаконне виробництво контрафактної продукції налагодили на території виробничо-складських комплексів у Київській та Одеській областях. Для виготовлення батарейок використовували професійне обладнання.

Сировину та складові частини до батарейок завозили в Україну поза митним контролем. Надалі готові товари транспортували вантажними автомобілями на інші складські приміщення та після фасування продавали в Інтернеті та точках роздрібної торгівлі.

Детективи БЕБ провели обшуки на виробництвах та складах у Київській та Одеській областях, виявили та вилучили обладнання для пакування батарейок, наклейки, фасувальні коробки, етикетки з логотипами відомих торгівельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялись контрафактна продукція, готову продукцію без документального підтвердження її походження, 2,7 млн грн готівкою, чорнові записи тощо.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 20 млн грн.

Наразі детективи БЕБ повідомили про підозру двом фігурантам у незаконному використанні знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, що завдало матеріальної шкоди у великому розмірі (ч. 2 ст. 229 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?