Бюджет оборонних закупівель цьогоріч становить $6 мільярдів, але виробничі потужності втричі більші, – Камишін

15 квітня 2024, 14:14Новини400

Этот материал также доступен на русском

Весь бюджет оборони на 2024 рік – близько $40 млрд, із цієї суми $30 млрд – це зарплати й виплати військовослужбовцям

  • Посилання скопійованоlink copied

Україна у 2024 році має $6 млрд на закупівлю озброєнь, зокрема у вітчизняних виробників.

Про це заявив журналістам міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, передає Інтерфакс-Україна.

“Весь бюджет оборони на 2024 рік – близько $40 млрд, із цієї суми $30 млрд – це зарплати й виплати військовослужбовцям, з решти $10 млрд без урахування витрат на ПММ і форму, на купівлю озброєнь залишається $6 млрд. Це та сума, яку ми сьогодні маємо в контрактах для наших виробників, насамперед українських, і це дуже мало, оскільки наші виробничі можливості втричі більші“, – сказав Камишін.

Він зазначив, що Україна веде переговори з іноземними партнерами щодо купівлі за їхні кошти виробів української військової промисловості, з подальшим переданням цієї техніки, озброєнь ЗСУ.

Камишін також сказав, що за низкою позицій Україна готова закривати потреби за рахунок власного виробництва. У 2024 році це бронетехніка, всі види (наземні, літальні, морські) безпілотних систем, артилерійські системи.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів розробляє програми пільгового кредитування приватних оборонно-промислових підприємств,, які діятимуть за принципом “Доступних кредитів 5-7-9”.

Джерело: https://biz.censor.net/n3484287

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Попри війну, майно з "оборонки" переходить у чужу власніть, на землі заводів з’являються ЖК, їхні глави за держгроші орендують транспорт у самих себе

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Ми будемо використовувати всі доступні правові інструменти, щоб відновити справедливість, повернути державні землі законному користувачу та використовувати їх на благо країни.

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Керівник департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов прокоментував окремі положення законодавства щодо реформування Укроборонпрому

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Банкрутство
Роки минають, світ модернізується, а питання ефективного управління державними підприємствами Міністерства оборони досі не вирішене.