Binance зафіксував рекордні обсяги торгів Ethereum після схвалення ETF у США

19 червня 2024, 17:47Новини59

Этот материал также доступен на русском

Обсяг покупок перевищив обсяг продажів на $530 млн

  • Посилання скопійованоlink copied

Binance зафікусував рекордні обсяги торгів Ethereum після схвалення заявок на спотові ETF на ETH у США.

Про це Mind повідомили у Binance.

За даними CryptoQuant, обсяг транзакцій Ethereum почав зростати з 20 травня, коли кількість транзакцій збільшилася із 6,6 млн до 9,8 млн на 28 травня, що становить приріст на 48%. Це свідчить про дедалі більшу активність у мережі Ethereum, викликану позитивними новинами.

Аналітики Bloomberg підвищили ймовірність схвалення спотового ETF на ефір з 25% до 75%. Ціна ефіру зросла з приблизно $3 080 20 травня до $3 910 на день схвалення, продовживши зростання до понад $3 950 у наступні дні.

Підвищений інтерес до Ethereum був підкріплений не лише короткостроковими прибутками. За даними CryptoQuant, попит на Ethereum значно зріс завдяки постійним власникам, які придбали понад 100 000 ETH 20 травня, що є найвищим денним рівнем із вересня 2023 року. Підтримкою цього тренду став ріст відкритих довгих позицій на ринку ф’ючерсів. Загальний відкритий інтерес на ефір у деривативах зріс з 2,8 до 3,2 млн ETH протягом кількох годин 20 травня.

За даними CryptoQuant, обсяг покупок перевищив обсяг продажів на $530 млн – найбільша така позначка для ETH, коли-небудь зафіксована на Binance.

Припливи ефіру на Binance також були значними. 21 травня Binance зафіксував 145 777 ETH чистих надходжень, що є найвищим показником із травня 2023 року.

«Це важливий крок, який сигналізує про визнання та ширше прийняття цифрових активів у традиційних рамках, особливо на такому впливовому ринку, як США. Ми оптимістично налаштовані, що цей крок сприятиме подальшому регуляторному прийняттю, прокладаючи шлях для більш масового впровадження цифрових активів по всьому світу – будь-то ETH, BTC або інші», – наголосив Річард Тенг, СЕО Binance.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна