За кордоном

Binance втратила 16% частки на ринку криптобірж

16 серпня 2023, 17:50Новини175

Этот материал также доступен на русском

Від падіння популярності Binance виграли біржі, розташовані на Сейшельських островах, в тому числі KuCoin і Huobi Global

  • Посилання скопійованоlink copied

Регуляторні та юридичні проблеми, з якими зіткнувся Binance у США (і в усьому світі), призвели до значного падіння частки гіганта крипторинку. Дивно, але головними бенефіціарами цієї ситуації стали не основні конкуренти біржі, а менші платформи, частка яких у загальному обсязі значно зросла з початку року.

Про це йдеться в повідомленні Finance Magnates.

Згідно з даними CCData, від падіння популярності Binance виграли біржі, розташовані на Сейшельських островах, в тому числі KuCoin і Huobi Global.

CCData класифікує криптовалютні платформи на основі мінімально допустимого порогу ризику. Більш ризиковані біржі віднесені до категорії «низького рівня», тоді як ті, що становлять менший ризик для своїх клієнтів, позначені як «вищий рівень». При встановленні цих категорій постачальник криптографічних даних враховує підхід бірж до захисту коштів клієнтів, захисту від хакерських атак і дотримання стандартів боротьби з відмиванням грошей.

Біржі в останній категорії побачили, що їхня сукупна ринкова частка впала з 80% на початку року до 68%. Лідер галузі, Binance, зазнав найбільших втрат за цей період. На початку року біржа мала частку ринку 56%. Зараз вона впала нижче 40%.

Серед бірж «нижчого рівня» найкраще себе проявила Huobi, яка збільшила свою частку ринку на 6% з січня. Частка ринку DigiFinex зросла на 3,5%, а KuCoin – на 1,3% за той самий період. Оглядачі ринку стверджують, що нинішній регуляторний тиск може піти на користь меншим гравцям, оскільки вони не перебувають під постійною увагою або спостереженням регуляторів.

Це підкреслює чутливість інвесторів до судових позовів, поданих проти Binance американськими регуляторними органами. Спочатку в березні CFTC звинуватила біржу в незаконному обслуговуванні американських клієнтів. Потім, у червні, SEC подала позов проти Binance щодо нібито неправомірного поводження з мільярдами доларів, що належать клієнтам.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна